Wieczór panieński to jedna z najważniejszych nocy w życiu kobiety. Odpowiednio przygotowany staje się źródłem niezapomnianych wspomnień oraz dobrej zabawy dla całej grupy. Jeśli zostałaś poproszona o zorganizowanie takiej imprezy to z przyjemnością pomogę Ci uatrakcyjnić tę noc!
W ten wyjątkowy wieczór idealnym sposobem na cudowną zabawę i rozgrzewkę przed całonocnym szaleństwem jest lekcja tańca. Będziecie mogły nagrać ją na pamiątkę lub nawet zatańczyć Panu Młodemu i reszcie gości na weselu!
Kurs tańca na wieczorze panieńskim to nie tylko sposób na dobry humor i rozkręcenie imprezy. To również okazja, aby spróbować czegoś nowego i przełamać swoje bariery! Kto wie, może rozkocham Was w tańcu tak, że znajdziecie nową pasję i zapragniecie uczyć się go na co dzień?
Nauka tańca na wieczorze panieńskim zdobywa coraz szerszą popularność i jest wybierana przez rosnące grono świadkowych na początek lub rozkręcenie imprezy. Uśmiechnięte twarze naszych moich uczestniczek potwierdzają tylko, że jest to świetna decyzja, którą z czystym sumieniem możemy polecić każdej przyszłej pannie młodej! Jeśli ciągle się wahasz, czy jest to opcja odpowiednia dla Was – zadzwoń do mnie, a pomogę Ci dobrać idealną opcję!

KURS TAŃCA + WIECZÓR PANIEŃSKI Kraków

Taneczny Wieczór Panieński prowadzą profesjonalne i bardzo sympatyczne instruktorki z wieloletnim doświadczeniem, które zapewnią Wam wielką dawkę zabawy i energii w wybranym przez Was stylu.

Dlaczego właśnie kurs tańca na wieczorze panieńskim?

Czasami zdarza się, że na takiej imprezie jaką jest wieczór panieński nie wszystkie dziewczyny się znają – nauka tańca jest świetnym sposobem na integrację w grupie i przełamanie pierwszych lodów. Razem będziecie dobrze się bawić, śmiać się i zachwycać tańcem.
Gwarantuję, że poczujecie się pewne siebie i seksownie, a to pomoże w oczarowaniu świata podczas dalszej części imprezy! Kurs tańca to idealny wstęp, który sprawi, że Wasz wieczór panieński będzie niezapomnianym przeżyciem!

Dlaczego wybrać salę na wieczór panieński i czym się kierować wybierając właściwą szkołę tańca?

Wieczór na sali tanecznej to najbardziej komfortowa opcja, ponieważ jest ona wynajęta na wyłączność i nie mają do niej dostępu obce osoby. Jesteście tylko Wy i instruktor. Kolejnym atutem sali są ogromne lustra i parkiet. Ten duet stwarza idealne warunki do nauki tańca.  Ważne jest także dobre nagłośnienie, w które każda sala taneczna jest zaopatrzona. Dodatkowo jest duża możliwość kombinacji światła. Przy nauce tańca jest ono wygaszone, tak abyście poczuły się komfortowo oraz kobieco, a podczas wykonywania pamiątkowych zdjęć rozświetlona jest cała sala. Podpowiem Wam, jak ciekawie ustawić się do zdjęcia, a także nagram dla Was filmik czy instastory – Instagram, TikTok czy Facebook to nie problem : )

WIECZÓR PANIEŃSKI Z TAŃCEM KRAKÓW

Sepcjalnie dla Was jest dostepnych kilka scenariuszy do wyboru. Z Just Dance Show nauka tańca na wieczorze panieńskim to czysta przyjemność!
Wieczór Panieński w stylu:
Latino
Burleska (taniec na krzesłach)
Sexy Dance
High Heels
Zumba

Opcje dodatkowo płatne:
– fotograf, który uwieczni imprezę,
– butelka szampana
– przekąski
Zapraszamy do rezerwacji terminów na info@justdanceshow.pl lub telefonicznie: 511 890 218. Masz więcej pytań? Skontaktuj się ze mną a rozwieję wszelkie wątpliwości!

Pozdrawiam serdecznie

Justyna Staszewska
Rate this post