Wieczór Panieński Kraków

Organizujemy najlepsze taneczne wieczory panieńskie w Krakowie!

Dowiedz się więcej – Zadzwoń do nas!

taneczny wieczór panieński Kraków

Organizujemy najlepszy wieczór panieński w Krakowie

Bez względu na to skąd jesteście, organizacja z nami wieczoru panieńskiego w Krakowie zagwarantuje Wam świetną zabawę! Jak zorganizować najlepszy taneczny wieczór panieński w Krakowie? To prostsze niż myślisz, wystarczy, że skontaktujesz się ze mną przed planowaną imprezą i powiesz, czego oczekujecie. Najlepszy wieczór panieński w Kraków połączony ze świetną taneczną zabawą może zostać zorganizowana w Waszej lokalizacji lub u mnie na profesjonalnej sali tanecznej z lustrami w Krakowie.

Przygotujcie się również na fajne stylizacje, które wam zapewnie na czas trwania wieczoru panieńskiego w Krakowie i czeka was ok. 90 minut doskonałej zabawy, celebracji kobiecości i gromadzenia wyjątkowych wspomnień!

Nie zwlekajcie z koleżankami ani chwili dłużej, pomogę Wam w organizacji tego wyjątkowego wydarzenia jakim będzie wasz taneczny wieczór panieński Kraków!

Zorganizowanych wieczorów panieńskich w Krakowie

Zadowolonych uczestniczek i przyszłych Panien młodych

Styli tańca do wyboru

Taneczne wieczory panieńskie Kraków

Taneczny wieczór Panieński w Krakowie, będzie ze mną najlepszym pomysłem na rozkręcenie najważniejszej imprezy przed wyjściem za mąż. Pomogę Wam wyrazić swoją osobowość w prostym, ale efektowym układzie tanecznym, który możecie później wykorzystać. Na tanecznym wieczorze panieńskim, który organizuje w Krakowie, zyskacie poczucie własnej kobiecości i atrakcyjności, dzięki zmysłowym ruchom i cudownej muzyce, dobranej idealnie pod wybrany jeden z 5 stylów tańca.

wieczór panieński Kraków

Wieczór Panieński Kraków – Taniec i super zabawa

Czy wiesz, że możliwe jest tutaj zorganizowanie wymarzonego tanecznego wieczoru panieńskiego w Krakowie? Tak, czeka Ciebie, Twoje przyjaciółki oraz oczywiście przyszłą Pannę Młodą przyjemna taneczna rozrywka. Wszyscy nasi instruktorzy tańca to wytrawni tancerze. Niezależnie od twojego poziomu dostosują się do każdego z was podczas organizacji wieczoru panieńskiego w Krakowie.

W każdym z programów naszych wieczorów panieńskich w Krakowie odkryjecie również doskonałej dawki śmiechu.
Niezależnie od tego, czy masz do wyboru styl tańca, czy styl muzyczny (latino, burlseska, sexy dance, high heels, zumba), wszyscy nauczyciele będą w stanie spełnić Twoje wymagania.

Wybranie Just Dance Show na swój wieczór panieński Kraków to naprawdę świetny pomysł. Można wybrac z pośród kilku naszych programów tanecznych. Zgodnie z Twoimi upodobaniami, na końcu powstaje niesamowity taneczny show, który razem stworzymy. Będziesz mógła go odtworzyć w dniu imprezy weselnej, jeśli chcesz. Wkroczcie z nami w skórę tancerki i zostańcie królowymi swojego wieczoru panieńskiego w Krakowie!

Jak wygląda organizowany przez nas taneczny wieczór panieński w Krakowie

Wieczory panieńskie w Krakowie organizowane są przez nas w profesjonalnej sali tanecznej z lustrami.

5 min przed umówiona godziną wychodzi po Was instruktorka i spotykacie się przed wejściem do budynku sali tanecznej. Serdecznie polecam, aby nie mówić nic Pannie Młodej jaka atrakcja ją czeka. Do samego końca nie będzie wiedziała gdzie idzie i co będziecie robić. Na koniec będzie pozytywnie zaskoczona i bardzo szczęśliwa – gwarantuje! 

Skoro dla Panny Młodej będzie to totalna niespodzianka to instruktorka zakłada jej opaskę na oczy i wszystkie razem przechodzicie do sali tanecznej. 

Panna Młoda wraz z najbliższa osoba (siostra, przyjaciółka lub świadkowa) przechodzą do oddzielnej szatni gdzie w opasce na oczy przebierze się w sukienkę tematyczną nazwiązującą do klimatu całych warsztatów. Pozostałe dziewczyny mają osobną przestrzeń do przebrania się lub pozostawiania swoich rzeczy. Przy wejściu na salę taneczną każda dostanie gadżet pasujący do klimatu tańca. 

Sala taneczna z lustrami jest tylko do Waszej dyspozycji, zamykana na klucz, wiec macie gwarancje prywatności 🙂

Gdy już wszystkie jesteście gotowe przechodzimy na sale, ściągamy opaskę Pani Młodej i zaczynają się warsztaty taneczne prowadzone przez instruktorkę. W trakcie ich trwania jest przewidziana 10 minutowa przerwa na wzniesienie toastu, skorzystanie z toalety itp. 

15 min przed końcem wasza eikpa dziewczyn wraz z Panną Młodą i instruktorką tańczy cała choreografie, którą ćwiczyłyście ze mną w trakcie wieczoru panieńskiego. Istnieje wtedy możliwość nagrania układu waszymi telefonami oraz jest czas przewidziany ma pamiątkowe zdjęcia. Na sam koniec dla Pani Młodej jest wręczany mały upominek od Just Dance Show.

Jeśli podoba Ci się taka perspektywa atrakcji na wieczór panieński Kraków, nie czekaj tylko skontaktuj się ze mną już dziś :). 

5/5 - (57 votes)