Wieczór Panieński Kraków – Najlepsza zabawa!

Robimy najlepsze wieczory panieńskie w Krakowie!

Dowiedz się więcej – Zadzwoń

Wieczory Panieńskie w Krakowie – Nasza oferta:

Latino

Burleska

High Heels

Sexy dance

Zumba

taneczny wieczór panieński Kraków

Organizacja wieczoru panieńskiego w Krakowie

Bez względu na to skąd jesteście, przyjęcie panieńskie w Krakowie u nas zagwarantuje Wam doskonałą zabawę! Jak zorganizować wieczór panieński w Krakowie z kursem tańca w mojej szkole? Wystarczy, że skontaktujesz się ze mną przed planowaną imprezą i powiesz, czego oczekujesz. Nie ma minimalnej liczby uczestniczek. lekcja tańca połączona ze świetną zabawą może zostać zorganizowana w Waszej lokalizacji lub u mnie na sali tanecznej z lustrami w Krakowie. Przygotujcie się na fajne stylizacje (tak, na kursie tańca możecie pojawić się w sukienkach i szpilkach) i czeka was ok. 90 minut doskonałej zabawy, celebracji kobiecości i gromadzenia wyjątkowych wspomnień!
Nie zwlekaj ani chwili dłużej – zadzwoń do mnie, a pomogę Ci w organizacji tego wyjątkowego wydarzenia jakim jest wieczór panieński!

Zorganizowanych wieczorów panieńskich i urodzin

Zadowolonych uczestniczek

Styli do wyboru

Taneczne wieczory panieńskie w Krakowie

 

Wieczór Panieński w Krakowie ze mną będzie najlepszym pomysłem na rozkręcenie najważniejszej imprezy przed wyjściem za mąż. Pomogę Wam wyrazić swoją osobowość w prostym, ale efektowym układzie tanecznym, który możecie później wykorzystać. Na tanecznym wieczorze panieńskim w mieście Kraków zyskacie poczucie własnej kobiecości i atrakcyjności, dzięki zmysłowym ruchom i cudownej muzyce, dobranej idealnie pod wybrany jeden z 5 stylów tańca.

F.A.Q. – Najczęsciej zadawane pytania

Ile kosztuje zorganizowanie tanecznego wieczoru panieńskiego / urodzin w Just Dance Show ?

Cena wieczoru panieńskiego / urodzin jest uzależniona od terminu, od ilości uczestniczek oraz miejsca. Więcej informacji znajduje się w zakładce cennik, kliknij tutaj

Jak zarezerwować taneczny wieczór panieński / urodziny w Just Dance Show?

Wystarczy, że zadzwonicie lub napiszecie do mnie maila.. i już, Kontakt ze mną jest bardzo łatwy 🙂
PS. Jeżeli nie odbieram to znaczy, że prowadzę zajęcia. Tuż po ich skończeniu zawsze oddzwaniam, więc proszę o wyrozumiałość.

Z jakim wyprzedzeniem zarezerwować termin w Just Dance Show?

Rezerwację najlepiej złożyć conajmniej tydzień przed planowanym wieczorem panieńskim.

Co musimy przygotować na taki taneczny wieczór panieński / urodziny?

Nie musicie się niczym martwić. Ja zapewnie Wam niezapomniany wieczór z tańcem i świetną zabawą. Jedyne co potrzebujecie to uśmiech na twarzy i pozytywne nastawianie 🙂

Jak uczestniczki mają się ubrać na taneczny wieczór panieński ?

Wygodnie 🙂 Możecie ubrać się w zwiewne sukienki lub jeżeli wolicie to w koszulki i leginsy. Jeśli chodzi o obuwie to mogą to być szpilki, ale również balerinki, trampki czy też adidaski.

Ile osób może uczestniczyć w wieczorze panieńskim / urodzinach?

Minimalna ilość uczestniczek to 2 osoby 🙂 

Jeśli jest Was więcej niż 20 osób to proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny. Istnieje możliwość przeprowadzenia warsztatów w waszej lokalizacji (apartament, dom, restauracja) – proszę o kontakt dogadamy szczegóły.

Gdzie organizowany jest wieczór panieński / urodziny?

Just Dance Show organizuje wieczory panieńskie na terenie Krakowa w różnych lokalizacjach. Wszystko zależy od uczestniczek, która lokalizacja jest dla nich najlepsza. 

Czy istnieje możliwość, aby wieczór panieński trwał dłużej lub krócej?

Oczywiście że tak, ale 1,5h warsztatów tanecznych uważam za optymalny czas na wieczór panieński / imprezę urodzinową. Z mojego doświadczenia wiem, że podczas krótszych zajęć dziewczyny miały niedosyt, natomiast w dłuższych np. 2h i więcej, dziewczyny chciały skończyć wcześniej, aby sobie usiąść i porozmawiać lub wznieść większą ilość toastów 😉 Wszystko zależy od Was, zadzwoń do mnie, a pomogę w ustaleniu szczegółów. 

Czy strój dla Panny Młodej / Solenizantki będzie dobrze dopasowany? W końcu każda z nas ma inną sylwetkę.

Tak, ponieważ sukienki mają regulowane zapięcia i dodatkowo gumki, dzięki którym sukienka dopasowywuje się do każdej sylwetki.

Czy jeśli jedna z uczestniczek jest w ciąży to może brać udział w tanecznym wieczorze panieńskim / wieczór urodzinowy?

Tak, jeżeli tylko ma takie pozwolenie od lekarza prowadzącego. Choreografia jest stworzona, tak aby każda kobieta czuła się dobrze i komfortowo, nawet jeśli nosi pod serduszkiem maleństwo. Jeżeli w trakcie zajęć przyszła mama będzie zmęczona i chciałaby usiąść nie ma najmniejszego problemu. W każdym momencie zajęć, każda z Was która się gorzej poczuje może odpocząć i w dowolnym momencie wrócić do zabawy. 

Wieczór Panieński Kraków – na parkiecie nie musi oznaczać zabawy w klubie. Sprawdź, jak go zorganizować!

Stanowi symboliczne pożegnanie stanu wolnego, jest czasem celebracji kobiecości i okazją do zgromadzenia wyjątkowych wspomnień. Wieczór Panieński, organizowany najczęściej przez najbliższą przyjaciółkę Panny Młodej, może mieć różny charakter. Zostałaś poproszona o przygotowanie szalonego przyjęcia ze smakiem? Zamień klubowy parkiet na deski szkoły tańca. Poniżej znajdziesz praktyczne wskazówki i dowiesz się, jak zorganizować taneczny Wieczór Panieński w Krakowie.

Kurs tańca na Wieczorze Panieńskim w Krakowie – to niespodzianka czy główna atrakcja imprezy?

Zostałaś poproszona o organizację Wieczoru Panieńskiego, a może – chcesz przygotować wyjątkową niespodziankę dla przyszłej Panny Młodej? Zorganizuj eleganckie i niezwykle kobiece przyjęcie na deskach mojej szkoły tańca. Wynajmując profesjonalną salę taneczną, wyposażoną w wielkoformatowe lustra, możecie zrealizować jeden z dostępnych w ofercie scenariuszy tanecznych, a w efekcie – odkryć swoją kobiecość i świadomość własnego ciała, rozbudzić pasję i dostrzec indywidualny potencjał.

Naukę kobiecego tańca, organizowaną w ramach przyjęcia panieńskiego w Krakowie, możesz potraktować jako:

wstęp do wspólnej zabawy. W przyjęciu panieńskim, najczęściej organizowanym przez przyjaciółkę przyszłej Panny Młodej, biorą udział kobiety, które niekoniecznie się znają. Profesjonalna lekcja tańca, wzbogacona o atrakcyjne dodatki, szampana i przekąski staje się niezawodnym sposobem na przełamanie pierwszych lodów.

główną atrakcję imprezy panieńskiej. Uczestnictwo w kursie tańca może być główną atrakcją Wieczoru Panieńskiego, organizowanego w Krakowie. Wizytę w mojej szkole tańca możecie poprzedzić wspólną wizytą u fryzjera i makijażystki, a ja zadbam, żeby Waszą metamorfozę i (i kobiecy ruch ciała w trakcie tańca) uwiecznił profesjonalny fotograf.

niespodziankę dla przyszłej Panny Młodej. Dzięki temu, że zapewniam efektowną metamorfozę przyszłej mężatki, taneczny Wieczór Panieński w Krakowie może być niespodzianką dla samej zainteresowanej. Zależy Wam na pełnej dyskrecji? Zanim wejdziecie na salę, przewiążę oczy przyszłej Panny Młodej opaską.

Wieczory Panieńskie w Krakowie cieszą się ogromną popularnością

Wieczory Panieńskie jeszcze do niedawna miały wyraźnie erotyczny charakter, a zabawa najczęściej była organizowana w modnych klubach tanecznych. Obecnie zdecydowana większość przyszłych Panien Młodych decyduje się spędzić ostatnią symboliczną noc przed ślubem w gronie bliskich sobie kobiet. Celebracji kobiecości i gromadzeniu wyjątkowych wspomnień sprzyjają kursy tańca, przeprowadzane w ramach Wieczorów Panieńskich, organizowanych przez szkoły tańca, w tym także – przez moją. O popularności tanecznej atrakcji, którą chcę Wam zaproponować, decydują:

metamorfoza przyszłej Panny Młodej, czyli efektowna suknia, odpowiadająca stylem wybranemu kursowi oraz opaska z welonem i biała szarfa, zdobiona okolicznościowym napisem Bride to be, a także – tematyczne dodatki dla pozostałych uczestniczek przyjęcia;

upominek dla przyszłej Panny Młodej;

możliwość wynajęcia profesjonalnej sali tanecznej, wyposażonej w lustra;

możliwość zamówienia szampana i przekąsek;

możliwość uwiecznienia wspomnień.

Taneczny Wieczór Panieński, organizowany m.in. w Krakowie, nie musi się kończyć. Wiele uczestniczek kursów tańca, prowadzonych w ramach ostatniej panieńskiej nocy przyszłej Panny Młodej, decyduje się wykorzystać zdobyte umiejętności w trakcie przyjęcia weselnego, tańcząc dla zgromadzonych gości.

Wieczór Panieński Kraków – niezapomniana zabawa w rytmie muzyki

Taneczny Wieczór Panieński w Krakowie, to modny i niezwykle atrakcyjny pomysł świętowanie ostatnich dni wolności przyjaciółki. W rytmie wybranej muzyki pomogę Wam wyrazić swoją osobowość, doświadczyć świadomości własnego ciała, rozbudzić pasję i dostrzec potencjał, o którym dotychczas (być może) nie miałyście pojęcia. Proponuję proste choreografie, które pozwalają zbudować efektowne pokazy taneczne, możliwe do późniejszego wykorzystania, np. podczas przyjęcia weselnego. Wśród moich propozycji na szczególną uwagę zasługują przyjęcie panieńskie w stylu latino i impreza panieńska z burleską, niemniej możecie zdecydować się również na sexy dance, zumbę i high heels.

Ciekawy wieczór panieński w stylu latino

Wieczór Panieński w gorących rytmach latynoskich, to doskonały wstęp do dalszej zabawy. Efektowna metamorfoza przyszłej Panny Młodej obejmuje błyszczącą sukienkę w stylu latino, opaskę z welonem i szarfę z okolicznościowym napisem Bride to be, pozostałym uczestniczkom tanecznej zabawy zapewniam kobiece naszyjniki z kwiatów.  W trakcie kursu tańca, nauczę Was zarówno podstawowych kroków, jak i zmysłowych i seksownych figur, wprowadzę w rytm rumby, salsy i samby, nie zapominając o bachacie i lambadzie. Zajęcia zadbają o Waszą pewność siebie, dzięki czemu w ten wieczór wejdziecie jako królowe!

Niezapomniany wieczór panieński z burleską

Wieczór Panieński z Burleską to wyjątkowa niespodzianka dla przyszłej mężatki! W trakcie tanecznej imprezy panieńskiej w Krakowie, sama zainteresowana będzie mogła powtórzyć lekcję uwodzenia i… jeszcze lepiej przygotować się do czekającej ją nocy poślubnej. W trakcie niezwykle kobiecego tańca pokażę Wam, jak obudzić w sobie seksowną kobietę, wydobyć skrywany seksapil i zadbać o pewność siebie.

Wieczór Panieński Kraków – kurs i nauka tańca z super zabawą!

Wieczór panieński Kraków i nauka tańca? Czeka Ciebie i Twoje przyjaciólki przyjemna taneczna rozrywka. Wszyscy nasi instruktorzy tańca to wytrawni tancerze. Niezależnie od twojego poziomu dostosują się do każdego z was podczas organizacji wieczoru panieńskiego w Krakowie.
W każdym z programów naszych wieczorów panieńskich w Krakowie odkryjecie również doskonałej dawki śmiechu.
Niezależnie od tego, czy masz do wyboru styl tańca, czy styl muzyczny (latino, burlseska, sexy dance, high heels, zumba), wszyscy nauczyciele będą w stanie spełnić Twoje wymagania.
Wybranie naszej firmy tanecznej Just Dance Show  na wieczór panieński Kraków to skorzystanie z animacji w rodzaju tanecznej inicjacji. Można wybrac z pośród kilku naszych programów tanecznych. Zgodnie z Twoimi upodobaniami, na końcu powstaje niesamowity taneczny show, który razem stworzymy. Będziesz mógła go odtworzyć w dniu imprezy weselnej, jeśli chcesz. Wkroczcie z nami w skórę tancerki i zostańcie królowymi swojego wieczoru panieńskiego w Krakowie!

Pomysły na wieczór panieński w Krakowie

Kraków to miasto, które ma wiele atrakcji do zaoferowania dla każdego. W Krakowie nie da się nudzić! Wśród największych polskich miast Kraków wyróżnia się autentycznością, magią i niesamowitą energią.

Kraków co roku przyciąga wielu zagranicznych turystów, ale także wiele osób z całej Polski przyjeżdża do tego miasta. Mieszkańcy Krakowa doskonale wiedzą, że to miasto zapewni wszystkim oczekującym wyjątkowego wieczoru atrakcje do białego rana. Kraków wybierany jest na wszelkie ważne wydarzenia i imprezy. W Krakowie i okolicach odbywa się wiele ślubów a świadkowie decydują się zorganizować dla swoich przyjaciół właśnie tutaj wieczór – wieczór kawalerski i wieczór panieński.

Ja z mojej strony oferuję coś wyjątkowego, czyli taneczna zabawa + kurs tańca na wasz wieczór panieński.

Wyjątkowy wieczór panieński w Krakowie z lekcją tańca. 

Na terenie Krakowa organizowane są wieczory panieńskie dla przyszłej panny młodej. To tutaj można wpaść na nietuzinkowy pomysł zorganizowania wyjątkowego wieczoru panieńskiego. 

Gdzie zorganizować wieczór panieński w Krakowie?

Jeśli nie masz pomysłu na imprezę na wieczór panieński i szukasz sposobu na jego organizację, podpowiem Ci, co możesz zrobić by ten wieczór zapadł w pamięć przyszłej pannie młodej i nie koniecznie skończył się standardową imprezą w najlepszych klubach w Krakowie.

Jeśli szukasz miejsca na prywatną imprezę i niezapomniany wieczór panieński, powinnaś pomyśleć o wynajęciu apartamentu, w centrum Krakowa, który pozwoli świetna zabawę w centrum Krakowa. 

Taneczny wieczór panieński idealnie zintegruje wszystkie kobiety w nim uczestniczące. Taniec łączy ludzi a wiec gdy koleżanki Panny Młodej są z różnych środowisk i nie znają się za dobrze to będzie strzał w dziesiątkę, aby oprócz poznania imienia zaczęły imprezę w super klimacie. 

Jak wyglada taneczny wieczór panieński w Krakowie na sali tanecznej?

Warsztaty tańca na wieczorze panieńskim w Krakowie organizowanym w sali tanecznej z lustrami trwa 90 min. 

5 min przed umówiona godziną wychodzi po Was instruktorka i spotykacie się przed wejściem do budynku. Serdecznie polecam aby nie mówić nic Pannie Młodej jaka atrakcja ją czeka. Do samego końca nie będzie wiedziała gdzie idzie i co będziecie robić. Będzie pozytywnie zaskoczona i bardzo szczęśliwa – gwarantuje! 

Skoro dla Panny Młodej będzie to totalna niespodzianka to instruktorka zakłada jej opaskę na oczy i wszystkie razem przechodzicie do sali tanecznej. 

Panna Młoda wraz z najbliższa osoba (siostra, przyjaciółka lub świadkowa) przechodzą do oddzielnej szatni gdzie w opasce na oczy przebiera się w sukienkę tematyczna do klimatu całych warsztatów. Pozostałe dziewczyny mają osobną przestrzeń do przebrania się lub pozostawiania swoich rzeczy.  Przy wejściu na salę taneczną każda dostanie gadżet pasujący do klimatu tańca. 

Sala taneczna z lustrami jest tylko do Waszej dyspozycji, zamykana na klucz, wiec macie gwarancje prywatności 🙂

Gdy już wszystkie jesteście gotowe przechodzimy na sale, ściągamy opaskę Pani Młodej i zaczynają się warsztaty taneczne prowadzone przez instruktorkę. W trakcie ich trwania jest przewidziana 10 minutowa przerwa na wzniesienie toastu, skorzystanie z toalety itp. 

15 min przed końcem Team Bride wraz z Panną Młodą i instruktorką tańczy cała choreografie. Istnieje wtedy możliwość nagrania układu waszymi telefonami oraz jest czas przewidziany ma pamiątkowe zdjęcia. Na sam koniec dla Pani Młodej jest wręczany mały upominek od Just Dance Show.

Jeśli podoba Ci się taka perspektywa atrakcji na wieczór panieński Kraków, nie czekaj tylko skontaktuj się ze mną już dziś :).