O Just Dance Show

Poznaj moją historię

Chcesz zorganizować wieczór panieński wszech czasów? Nie masz jeszcze wizji tego, jak świętować ostatnie dni wolności swojej najlepszej przyjaciółki? Służę pomocą!

Justyna

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęłam w wieku 6 lat. Jestem laureatką wielu ogólnopolskich oraz międzynarodowych turniejów tańca towarzyskiego. Przez te wszystkie lata szkoliłam się i udoskonalałam swój taniec pod okiem najlepszych trenerów. Moja zawodowa kariera taneczna trwała przez 15 lat – ale nigdy z tańca nie zrezygnowałam – zmieniłam tylko stronę po której stoję 😊

W Just Dance Show prowadzę wieczory panieńskie w Krakowie oraz imprezy urodzinowe. Zajmuję się także kontaktem z klientem z Wami. Bardzo cieszy mnie fakt, że mogę połączyć pasję z pracą oraz przekazywać innym swoją wiedzę. Na moich zajęciach stawiam na rozwijanie umiejętności tanecznych oraz dobrą zabawę w pozytywnej i miłej atmosferze. Wkładam w to całe moje serce i mam nadzieję, że już niedługo spotkam się z Wami i pokażę, że taniec może uzależniać.

Od kilku lat jestem dyplomowanym nauczycielem tańca i swoją wiedzę na co dzień przekazuje dzieciom, osobom dorosłym, a także seniorom. W wolnym czasie wracam do roli tancerki w grupie tanecznej, która występuje na eventach na terenie całej Polski.

Weronika

Pierwsze kroki taneczne stawiałam w wieku 9 lat. Na co dzień zajmuje się prowadzeniem zajęć tanecznych dla dzieci i młodzieży w stylu tańca Zumba.

Próbowałam wielu form tańca jednak, najlepiej czuje się właśnie w Zumba, ale także w tańcu towarzyskim. Dzięki tym stylom mogę wyrazić swoje emocje oraz rozkochać w tańcu swoich kursantów. Na swoim koncie mam wiele sukcesów na Ogólnopolskich Turniejach Tanecznych i Zawodów Sportowych.

Aktualnie prowadzę imprezy urodzinowe w Just Dance Show, na których przekazuję jak taniec integruje i wpływa pozytywnie nasze samopoczucie.

Prywatnie studiuje dietetykę.

Zakładając Just Dance Show nie robiłam biznes planu i nie rysowałam struktur organizacyjnych. Tańcząc zawodowo po prostu marzyłam o swojej szkole tańca, ale chciałam, żeby była ona wyjątkowa i wyróżniała się z pośród innych.

W momencie, gdy najbliższej przyjaciółce miałam zorganizować wieczór panieński Kraków wykorzystałam nabytą wiedzę i umiejętości z tańca towarzyskiego i stworzyłam dla niej oraz przyjaciółek niezapomniany kurs tańca w stylu Latino. Just Dance Show opiera się na złotej zasadzie prof. Mariana Wieczystego „Tańczyć każdy może”.

Stworzyłam miejsce, gdzie moja pasja do tańca łączy się z oryginalną zabawą. Połączenie tańca razem ze świętowaniem urodzin lub wyjściem za mąż to idealny pomysł na świetnie spędzony czas ze swoimi najbliższymi przyjaciółkami.

Moją misją jest aby każda kobieta uczestnicząca w warsztatach czuła się swobodnie i czerpała przyjemność z nabytych umiejętności tanecznych. Dlatego do każdego podchodzę indywidualnie i staram się zachęcić do częstszego sięgania po taka formę aktywności.

Mój autorski program nauczania oparty jest na moich wieloletnich doświadczeniach i sugestiach Kursantów. Chciałabym przekazywać umiejętności i wiedzę w możliwie najprzystępniejszy sposób wprowadzając Was w świat tańca w najlepszym stylu.

Wyślij zapytanie

5/5 - (78 votes)