Cennik

Cena wieczoru panieńskiego zaczyna się od 429 zł.

Każdy wieczór panieński jest wyceniany indywidualnie, dlatego zadzwoń do mnie 511-890-218  lub napisz maila na info@justdanceshow.pl

Jedynie tak uczciwie będę w stanie wycenić, ile będzie kosztował wasz wieczór panieński w Krakowie. Zawszę służę pomocą i odpowiem na wszystkie pytania 🙂

Wieczór Panieński – cena zawiera:

  • Niespodziankę! – Metamorfoza przyszłej Panny Młodej, czyli zapewniona piękna i błyszcząca sukienka dobrana do wybranego stylu tańca, opaska z welonem, biała satynowa szarfa z napisem „Wieczór Panieński” lub “Bride to Be”, a dla każdej uczestniczki tematyczne gadżety związane z wyborem stylu tańca
  • Naukę tańca połączoną z zabawą; choreografia w wybranym stylu tańca,
  • Butelkę szampana wraz z kieliszkami,
  • Nagranie pamiątkowego tańca oraz mini sesja zdjęciowa,
  • Podziękowanie i mały upominek dla Panny Młodej.

 

Dodatkowe opcje:

  • Jeśli chcecie, aby cudowna taneczna zabawa odbyła się w profesjonalnej i komfortowej sali tanecznej w centrum Krakowa z lustrami, szatnią i prywatną łazienką – zadzwoń do mnie, ustalimy szczegóły!
  • Profesjonalna sesja zdjęciowa z 25-cioma zdjęciami dla Was!
  • Przekąski tj. ciasteczka, paluszki itp.

F.A.Q. – Najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje zorganizowanie tanecznego wieczoru panieńskiego / urodzin w Just Dance Show ?

Cena wieczoru panieńskiego / urodzin jest uzależniona od terminu oraz od ilości uczestniczek, dlatego zapraszam do kontaktu i wyceny.

Jak zarezerwować taneczny wieczór panieński / urodziny w Just Dance Show?

Wystarczy, że zadzwonicie lub napiszecie do mnie maila.. i już, kontakt ze mną jest bardzo łatwy 🙂
PS. Jeżeli nie odbieram to znaczy, że prowadzę zajęcia. Tuż po ich skończeniu zawsze oddzwaniam, więc proszę o wyrozumiałość.

Z jakim wyprzedzeniem zarezerwować termin w Just Dance Show?

Rezerwację najlepiej złożyć conajmniej tydzień przed planowanym wieczorem panieńskim.

Co musimy przygotować na taneczny wieczór panieński / urodziny?

Nie musicie się niczym martwić. Ja zapewnie Wam niezapomniany wieczór z tańcem i świetną zabawą. Jedyne co potrzebujecie to uśmiech na twarzy i pozytywne nastawianie 🙂

Jak uczestniczki mają się ubrać na taneczny wieczór panieński?

Wygodnie 🙂 Możecie ubrać się w zwiewne sukienki lub jeżeli wolicie to w koszulki i leginsy. Jeśli chodzi o obuwie to mogą to być szpilki, ale również balerinki, trampki czy też adidaski.

Ile osób może uczestniczyć w wieczorze panieńskim / urodzinach?

Minimalna ilość uczestniczek to 2 osoby 🙂 

Jeśli jest Was więcej niż 20 osób to proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny. Istnieje możliwość przeprowadzenia warsztatów w waszej lokalizacji (apartament, dom, restauracja) – proszę o kontakt dogadamy szczegóły.

Gdzie organizowany jest wieczór panieński / urodziny?

Just Dance Show organizuje wieczory panieńskie na terenie Krakowa w różnych lokalizacjach. Wszystko zależy od uczestniczek, która lokalizacja jest dla nich najlepsza.

Czy istnieje możliwość, aby wieczór panieński trwał dłużej lub krócej?

Oczywiście że tak, ale 1,5h warsztatów tanecznych uważam za optymalny czas na wieczór panieński / imprezę urodzinową. Z mojego doświadczenia wiem, że podczas krótszych zajęć dziewczyny miały niedosyt, natomiast w dłuższych np. 2h i więcej, dziewczyny chciały skończyć wcześniej, aby sobie usiąść i porozmawiać lub wznieść większą ilość toastów 😉 Wszystko zależy od Was, zadzwoń do mnie, a pomogę w ustaleniu szczegółów. 

Czy strój dla Panny Młodej / Solenizantki będzie dobrze dopasowany? W końcu każda z nas ma inną sylwetkę.

Tak, ponieważ sukienki mają regulowane zapięcia i dodatkowo gumki, dzięki którym sukienka dopasowywuje się do każdej sylwetki.

Czy jeśli jedna z uczestniczek jest w ciąży to może brać udział w tanecznym wieczorze panieńskim / wieczór urodzinowy?

Tak, jeżeli tylko ma takie pozwolenie od lekarza prowadzącego. Choreografia jest stworzona, tak aby każda kobieta czuła się dobrze i komfortowo, nawet jeśli nosi pod serduszkiem maleństwo. Jeżeli w trakcie zajęć przyszła mama będzie zmęczona i chciałaby usiąść nie ma najmniejszego problemu. W każdym momencie zajęć, każda z Was która się gorzej poczuje może odpocząć i w dowolnym momencie wrócić do zabawy. 

Kontakt 

5/5 - (49 votes)