Jeżeli jesteś świadkową i Twoja siostra, przyjaciółka lub bliska Ci osoba za niedługo wychodzi za mąż to najprawdopodobniej czeka Cię zorganizowanie wieczoru panieńskiego. Jest to bardzo wyjątkowy dzień, a w obecnych czasach ciężko wpaść na nietuzinkowy i oryginalny pomysł, który zostanie w pamięci na zawsze. Najważniejszą kwestią w organizacji jest to, aby cały wieczór był dostosowany pod przyszłą Pannę Młodą. O ile nie będzie to niespodzianka, warto dopytać jak chciałaby spędzić tą jedyna i niepowtarzalną noc i czy ma jakieś marzenia z nią związane. To bardzo ułatwi planowanie. Pamiętaj, że każda z uczestniczek może podpowiedzieć Ci określone pomysły, ale to Ty powinnaś wybrać te najlepsze, aby nie było ich za dużo jak na jeden dzień lub weekend. Macie się wszystkie dobrze bawić i spędzić czas razem, a nie pilnować czasu, żeby zdążyć na wszystkie zaplanowane atrakcje. Czasem mniej znaczy więcej 🙂

Lista gości przy organizacji wieczoru panieńskiego

 

To punkt, od którego powinnaś zacząć całą organizację. Jeśli masz jakieś wątpliwości, to nie bój się zapytać inne przyjaciółki lub skonsultuj się z przyszłą Panną Młodą. Nigdy nie pytaj nikogo o udział w wieczorze panieńskim, kto nie jest również zaproszony na sam ślub! Super pomysłem jest stworzyć na jednym z portali społecznościowych grupę prywatną, do której zaprosisz dziewczyny oraz będziesz ich informować o postępach organizacji lub w razie pytań utworzysz ankietę. Zaoszczędzi to Twój czas oraz wszystkie zaproszone dziewczyny będą mogły się w jednym miejscu komunikować.

Data organizacji wieczoru panieńskiego

 

Datę należy wybrać tak, aby wieczór panieński odbywał się około miesiąc przed zaplanowaną uroczystością zaślubin. Termin bliżej ślubu może być problematyczny ze względu na to, iż Panna Młoda ma wtedy dużo rzeczy „na głowie” i z niechęcią będzie podchodziła do planowanej imprezy. Za dalekie planowanie to nie najlepszy pomysł, ponieważ nie poczujecie klimatu, że ślub jest tuż tuż.. w szczególności przyszła mężatka. Pamiętaj, aby inne przyjaciółki również mogły w dany dzień przyjść i nie martwić się, że przykładowo: na następny dzień, wcześnie rano muszą wstać do pracy. Zaplanuj tę datę z dwu-miesięcznym, a najlepiej z trzy-miesięcznym wyprzedzeniem tak, aby zarezerwować już wcześniej różne atrakcje np. taneczny wieczór panieński z Just Dance Show i żeby pozostałe osoby np. mogły wziąć urlop w pracy. Z doświadczenia wiem, że najczęściej wybieranym dniem jest piątek lub sobota. Wtedy kolejny dzień możecie poświęcić na odpoczynek.

Budżet na zorganizowanie wieczoru panieńskiego

Porozmawiaj z innymi przyjaciółkami o tym, ile każda z Was chciałby przeznaczyć na szalony wieczór panieński. Jeżeli nie możecie znaleźć złotego środka – negocjuj do momentu, aż wszystkie znajdziecie idealną kwotę. Zazwyczaj Panna Młoda za nic nie płaci i jest to dla niej totalna niespodzianka. Chociaż świat się zmienia i przyzwyczajenia oraz tradycje także. Spotkałam się z sytuacją, że to właśnie Panna Młoda płaciła za całą organizację wieczoru panieńskiego, a świadkowa miała ustalić terminy i rezerwację atrakcji oraz miejsc. Gdy już dogadacie się w sprawie budżetu, dobrym pomysłem będzie, gdy świadkowa zbierze pieniądze od Was przed planowaną imprezą. Zawsze profesjonalniej wygląda, gdy jedna osoba płaci za daną usługę lub wynajęty lokal / domek.

Pomysł na organizacje wieczoru panieńskiego

Bardzo często przyszłe Panny Młode chcą zostać mocno zaskoczone tym co jest spotka. Nie wszystkie panie marzą o striptizerze, wiankach na głowę czy mocnym piciu alkoholu. Pomyśl o osobowości swojej przyjaciółki i spróbuj zaplanować coś, co chciałaby przeżyć, np. taneczny wieczór panieński w Krakowie z Just Dance Show. To będzie idealna alternatywa dla osób, które nie lubią imprezowania w klubie. A jeśli są tu fanki nocnego szaleństwa – będzie to świetna rozgrzewka przed dalszą gorącą zabawą. Połączenie tańca razem z wyjściem za mąż to idealny pomysł na świetnie spędzony czas ze swoimi najbliższymi przyjaciółkami. W ten niezapominany dzień zapewnię maksymalną dyskrecję, tak że Panna Młoda nie będzie się spodziewać co się wydarzy po ściągnięciu, wcześniej założonej, opaski na oczy. Zostanie przygotowana dla niej niesamowita sukienka z cekinami i błyskotkami, dzięki której zamieni się w prawdziwą, rasową tancerkę. Natomiast każda z Was będzie idealnie pasowała do całej stylizacji poprzez świetnie dobrane taneczne gadżety tj. boa z piór, kwiatowe naszyjniki, opaski itp. Po nauce tańca Panna Młoda wraz ze swoją „grupą taneczną” zaprezentuję zmysłowy i nasycony kobiecymi ruchami taniec – ja go nagram dla Was na pamiątkę! A pod koniec zajęć, w błyszczącej, pełnej Glamour stylizacji wraz z wystylizowanymi koleżankami kandydatka na żonę będzie mogła pozować do pamiątkowej wspólnej sesji zdjęciowej, by wspomnieniom nie było końca. Czy może być bardziej oryginalny pomysł, który da Wam nie tylko zabawę, ale także umiejętności taneczne? 🙂

Rate this post