Gdzie zorganizować wieczór panieński dla przyszłej Panny młodej? Jest to jedne z największych wyzwań organizacyjnych przy planowaniu wieczoru panieńskiego i zabiera sen z powiek nie jednej organizatorce. Wybór odpowiedniego miejsca, w którym odbędzie się impreza jest na tyle ważna, aby wszystkim odpowiadała, a w szczególności przyszłej Pannie Młodej.

Przy tym wyborze weźcie pod uwagę następujące elementy:

  • budżet, jakim dysponujecie,
  • miejsce zamieszkania Panny Młodej oraz uczestniczek wieczoru,
  • osobowość Panny Młodej,
  • charakter wieczoru,
  • warunki atmosferyczne.

Gdzie zorganizować taneczny wieczór panieński?

 

Wybór najlepszego miejsca jest kwestią gustu i preferencji uczestniczek. Dla jednych dziewczyn komfort i warunki jakie zapewnia sala taneczna z lustrami będzie idealnym rozwiązaniem, ale dla innych lepszym rozwiązaniem będzie wynajęty apartament lub domek. Jeżeli planujecie bawić się w klubie nocnym i zarezerwujecie sobie prywatne pomieszczenie z lożą   – również tam możecie zacząć zabawę połączoną z nauką tańca. A zatem porównajmy sobie salę taneczną oraz inne możliwość zorganizowania tanecznego wieczoru panieńskiego.

Wieczór panieński i organizacja na sali tanecznej

 

Wieczór na sali tanecznej to najbardziej komfortowa opcja, ponieważ jest ona wynajęta na wyłączność i nie mają do niej dostępu obce osoby. Jesteście tylko Wy i ja jako instruktor. Kolejnym atutem sali są ogromne lustra i parkiet. Ten duet stwarza idealne warunki do nauki tańca. Zobaczycie każdy swój ruch oraz to w jaki sposób całą grupą tworzycie zgraną formację taneczną. Dodatkowo sala taneczna ma około 50-70 m2, więc jest to odpowiednia ilość miejsca na to aby większe grupy Pań pomieściły się i było dużo przestrzeni na zatańczenie całego układu. Ważne jest także dobre nagłośnienie, w które każda sala taneczna jest zaopatrzona. Przy sali jest prywatna łazienka oraz szatnia, w której może odbyć się metamorfoza przyszłej Panny Młodej. Jest to też świetna opcja na kolejne atrakcje podczas wieczoru, ponieważ lokalizacja sali mieści się w samym centrum miasta, z którego wszędzie jest idealny dojazd. Minusem są dodatkowe koszty związane z wynajęciem sali tanecznej.

Wieczór panieński – jak go zorganizować w apartamencie lub w domku?

Wieczór panieński może się odbyć w zorganizowanym przez Was apartamencie / domku / loży w klubie itp. Największym atutem tego wyboru jest fakt, iż jesteście już na miejscu całej imprezy, a nauka tańca jest świetną przerwą w zabawie. Po zakończonej lekcji tańca zostajecie w apartamencie / domku lub w lokalu i możecie kontynuować imprezę bez tracenia czasu na przemieszczanie się. Pierwszym minusem jest zazwyczaj wielkość wybranego miejsca. Zazwyczaj miejsca w domkach lub apartamentach jest mało, a na naukę tańca każda z Was musi mieć dużo przestrzeni, aby wynieść z lekcji jak najwięcej i czuć się komfortowo. Kolejnym najczęstszym minusem jest brak luster, które są bardzo ważne przy nauce tańca. Następnie brak odpowiedniego oświetlenia w przypadku chęci robienia zdjęć czy też nagrań video. Jeżeli taneczny wieczór panieński organizowany jest w klubie lub w restauracji trzeba liczyć się z obserwacją lekcji tańca przez klientów lokalu, co niestety nie zapewnia prywatności. Rozwiązaniem w tej sytuacji może być wynajęcie przestrzeni w na wyłączność, ale to się wiąże z dodatkowymi dużymi opłatami.

Podsumowanie

Tak naprawdę to od Was zależy, gdzie taneczny wieczór panieński się odbędzie. Jeżeli dopłata za salę nie będzie dla Was bardzo dużym obciążeniem finansowym to polecam wybrać właśnie tą opcję. Zapewni to naprawdę duży komfort zajęć i nie będziecie żałować. Najważniejsza w wieczorze panieńskim jest oczywiście świetna zabawa, która Wam zapewnie 🙂 Ale w zgranym towarzystwie napewno jej nie zabraknie i wszystko wyjdzie wspaniale. 

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą na taneczny wieczór panieński Kraków. Więcej informacji znajdziecie na naszej stronie.

 

 

 

Rate this post